Дата
|
Назва мерапрыемства
|
Клас
|
Час правядзення
|
Месца правядзення
|
Адказныя
|
25.03.2024г.
Панядзелак
|
Аперацыя
“Утульны клас”
|
1,3-9
|
900-1000
|
Вучэбныя
кабінеты
|
Класныя кіраўнікі
|
Гутарказ праглядам відэасюжэтаў “Бяспека дома і на вуліцыў час канікул”
|
1,3-6
|
1000-1100
|
Кабінет інфарматыкі
|
Лабкоў А.І.
|
Гульнявы практыкум
“Якпазбегнуць бяды?”.
|
7-9
|
1000-1100
|
Актавая зала
|
Анісімава А.М.
|
Спартыўная праграма “Беларускія народныя гульні”
|
1,3-9
|
1100-1200
|
Спартыўная
зала
|
Вашчанка Н.В.
|
Творчая майстэрня“Вясенні пейзаж”(стварэннемалюнкаўуграфічным рэдактару).
|
5-9
|
1200-1300
|
Кабінет інфарматыкі
|
Лабкоў А.І.
|
Наведванне дзіцячага прававога сайта - mir.pravo.by
|
1,3-4
|
1200-1300
|
Кабінет інфарматыкі
|
Лабкоў А.І.
|
26.03.2024г.
Аўторак
|
Спартыўнаеспаборніцтва“Мы – выбіраем ЗЛЖ!”
|
1,3-9
|
900-1000
|
Спартыўная зала
|
Лабкоў А.І., класныя кіраўнікі
|
Гульня-падарожжа ў горад Здаравічкоў
|
1,3-6
|
1000-1100
|
Кабінет пачатковых класаў
|
Вашчанка Н.В.
|
Інтэрактыўная гульня “Мы за здаровы лад жыцця!”
|
7-9
|
1000-1100
|
Кабінет нямецкай мовы
|
Траянава Т.І.
|
Працоўны дэсант “Чысты школьны двор”
|
1,3-9
|
1100-1200
|
Школьная тэрыторыя
|
Класныя кіраўнікі
|
Прагляд кінафільмаў
у рамках міжнароднага культурна-гуманітарнага праекта
“Кінаўрокі ў школах свету”.
|
1,3-9
|
1200-1300
|
Кабінет інфарматыкі
|
Траянава Т.І.
|
27.03.2024г.
Серада
|
Удзел у раеннай алімпіядзе па вучэбных прадметах
|
5
|
800-1300
|
г. Чэрыкаў
|
Анісімава А.М.
|
Аперацыя “Побач жыве ветэран”
|
1,3-9
|
900-1000
|
аг. Рэчыца
|
Стражнікава Л.В.,
класныя кіраўнікі
|
Інтэлектуальная гульня “Бітва эрудытаў”
|
1,3-6
|
1000-1100
|
Кабінет пачатковых класаў
|
Лабкоў А.І.
|
Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?”
|
7-9
|
1000-1100
|
Кабтнет інфарматыкі
|
Стражнікава Л.В.
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Настольны тэніс”.
|
5-9
|
1100-1200
|
Спартыўная зала
|
Лашкевіч М.М.
|
Завочнае падарожжа “Сем цудаў свету”
|
1,3-4
|
1100-1200
|
Кабінет інфарматыкі
|
Лабкоў А.І.
|
Стварэнне крыжаванкі ў тэкставым працэсары Word.
|
5-9
|
1200-1300
|
Кабінет інфарматыкі
|
Лабкоў А.І.
|
28.03.2024г.
Чацвер
|
Экскурсія ў абласны Цэнтар бяспекі жыццядзейнасці
|
1, 3-9
|
900-1400
|
г. Магілеў
|
Лабкоў А.І.
Рудзікава М.В.
|
29.03.2024г.
Пятніца
|
Удзел у раеннай алімпіядзе па вучэбных прадметах
|
5,6
|
800-1300
|
г. Чэрыкаў
|
Траянава Т.І.
|
Наведванне школьнага музея
|
1, 3-9
|
900-1000
|
Школьны музей
|
Анісімава А.М., класныя кіраўнікі
|
Конкурс малюнкаў “Колеры маёй Радзімы”
|
1, 3-9
|
1000-1100
|
Кабінет пачатковых класаў
|
Вашчанка А.М.
|
Гульня-падарожжа “Беларусь ад А да Я”
|
7-9
|
1000-1100
|
Кабінет беларускай мовы
|
Анісімава А.М.
|
Спартыўнае спаборніцтва “Беларусь спартыўная краіна”
|
1, 3-9
|
1100-1200
|
Спартыўная
зала
|
Лашкевіч М.М.
|
Прагляд кінафільмаў
у рамках міжнароднага культурна-гуманітарнага праекта
“Кінаўрокі ў школах свету”
|
1,3-9
|
1200-1300
|
Кабінет інфарматыкі
|
Вашчанка Н.В.
|
30.03.2024г.
субота
|
Гульня-падарожжа “Твае першыя фінансы”
|
1, 3-4
|
1000-1100
|
Кабінет
пачатковых
класаў
|
Вашчанка Н.В.
|
Гутарка з элементамі дыскусіі “Спяшайцеся рабіць дабро”
|
5-7
|
1000-1100
|
Кабінет
інфарматыкі
|
Траянава Т.І.
|
Гутарка-разважанне “Жыццё цудоўнае”
|
8-9
|
1000-1100
|
Кабінет
біялогіі
|
Стражнкава Л.В.
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Настольны тэніс”.
|
5-9
|
1100-1200
|
Спартыўная зала
|
Лашкевіч М.М.
|